KONST / Litografier / Litografi 13625093
nr 1362 5093
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 34/50, daterad -71. Bladets mått: 44x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:40:18
19/11 21:28:19
300 kr
23/11 18:39:03
23 nov
Retro
Läs mer om Retro
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK